Spojená škola sv. Košických mučeníkov              
      Základná škola
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 91
 • 92
 • http://wowslider.com/
 • 94
bootstrap carousel by WOWSlider.com v8.7
 
 
Neprehliadnite
 
OZNAM

Milí rodičia, milí žiaci!

Od apríla 2018 nájdete aktuálne informácie už na novej webstránke.
 
skola
INEKO 2016/2017 - rebríček najlepších škôl

Spoločnosť INEKO pravidelne zverejňuje REBRÍČEK najlepších škôl na Slovensku, na základe výsledkov žiakov. Pozrite si, ako obstála naša základná škola medzi školami v košickom kraji.
Pre bližšie informácie si kliknite na nasledujúci link.
Ak ste sa dostali k inému "rebríčku" zo stránky INEKO, chceme upozorniť na túto skutočnosť: Metodika vyžaduje, aby bol dlhodobý priemer aspoň 20 testovaných žiakov za rok. Inak hodnotenie síce priznané je, no iba pre informáciu a školu v takom prípade neporovnávajú v rebríčku s ostatnými. Ak však do rebríčka škôl zahrniete aj školy s menším počtom testovaných žiakov, zobrazí sa Vám rebríček (týka sa ZŠ v KE kraji), kde sme sa umiestnili na výbornom 11. mieste s priemerom 7,7.
Udialo sa u nás ...
DOD na 1.stupni ZŠ

S radosťou sme dňa 7.3.218 privítali v našej škole deti, ktoré sa chystajú do prvého ročníka. Nielen oni sa však prišli pozrieť, priniesli so sebou svojich rodičov, súrodencov a aj starých rodičov. Vyskúšali si... Viac sa dozviete v Udalostiach.
 
Karneval na 1.stupni ZŠ

V telocvični našej školy, kde sme už aj vlani boli, zabávali sa v plnej kráse, karnevalové masky zase... Viac sa dozviete v Udalostiach.
 
O skleneného Centruška

Náš školský časopis Čordáčik sa aj v tomto školskom roku umiestnil medzi víťazmi v súťaži O skleneného Centruška, ktorá sa konala 15.12.2017 v Centre voľného času Domino. V konkurencii 19 časopisov škôl mesta Košice sme obsadili 2. miesto. Srdečne blahoželáme a redakčnej rade Čordáčika želáme veľa tvorivých nápadov a žurnalistického nadšenia do ďalšej úspešnej tvorby!
Šefredaktorka a redaktorka Čordáčika pri prevzatí výhry :-)
 
Vianočná zbierka - poďakovanie

V mesiaci november sme sa aktívne podieľali na vianočnej zbierke určenej pre ľudí v hmotnej núdzi, ktorú organizovalo O.Z. L O Ď K A N Á D E J E, K O Š I C E. Do tohto projektu sme sa zapojili ako jediná škola v Košiciach. OZ Loďka nádeje nám ako vďaku zaslala tento list.
 
Slávnostná neslávnosť

Dňa 18.10 sa uskutočnila akcia Slávnostná neslávnosť, ktorú pripravila žiacka školská rada. Každý žiak druhého stupňa mal prísť do školy slávnostne oblečený. Dievčatá v sukniach, chlapci v košeliach s viazankou. Kto splnil túto podmienku, mohol si ... Viac sa dozviete v Udalostiach.
 
Časový rozvrh v šk. roku 2017/2018

Milí rodičia, milí žiaci!

Prosím, všimnite si zmeny v časovom rozvrhu pre školský rok 2017/2018. Informácie nájdete tu.

 
Sv. omša v kaplnke
každý piatok o 7:15 hod.
počas školského rokaAdorácia v kaplnke vždy posledný štvrtok v mesiaci 8.00-10.00 hod.
počas školského roka
Ako to FUNGUJE? Iba 3 kroky, aby ste nás podporili a ani cent navyše k nákupu. KLIK!
Sme zapojení do projektov:
 
 
 


(C) Copyright Základná škola sv. Košických mučeníkov, Košice. All rights reserved.